пʼятниця, 30 листопада 2012 р.

Засідання школи молодого вчителя початкових класів

21 листопада нашими вчителями початкових класів Кметь Н. В. та Янкаускас І. Я. були проведені уроки для молодих вчителів Тернопільського району. Уроки були проведені на високому професійному та методичному рівні.
Кметь Наталя Володимирівна провела урок у 3-А класі з українського читання на тему "А. Дімаров. Для чого людині серце". Цей урок - це урок доброти, людяності, співчуття. Учні не просто ознайомлювались із жанром літературної чарівної казки, не просто читали твір, а вчилися діяти від щирого серця, творити добро і дарувати душевне тепло рідним, близьким, старшим і незнайомим людям.














Янкаускас Ірина Ярославівна разом з учнями 2-Б класу побували на ярмарку. Уявно переходячи від ятки до ятки, учні знайомилися з традиціями українського ярмарку та вивчали іменники. Куплений за свої знання товар, учні закидали у кошик - свій робочий зошит. Творчий підхід до викладення навчального матеріалу, професійна майстерність Ірини Ярославівни є запорукою міцних знань учнів.



четвер, 22 листопада 2012 р.

Конкурс учнівської молоді з використання ІКТ

У школі вперше пройшов І етап конкурсу учнівської молоді з використання ІКТ в номінації "Офіс-менеджмент". У ІІ (районному) етапі школу представлятиме учень 11-А класу Закітнюк Максим.

понеділок, 12 листопада 2012 р.

Конкурс "Бобер"

У школі відбувся конкурс компютерної грамотності "Бобер". Участь взяли учні 9-их класів Орденас Оля, Михальська Роксолана, Цішецький Юрій, Гарматій Тетяна, Гайда Анастасія, Смерека Валентин, Балюк Віталій, Маленька Світлана. Завдання були цікавими, творчими. Бажаємо учасникам хороших результатів!

понеділок, 5 листопада 2012 р.

Конкурс "Бобер"

11 листопада відбудеться Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер».
Метою конкурсу є підвищення комп’ютерної грамотності дітей...
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 5– 11 класів.
Конкурс проводиться в трьох вікових групах:
БОБРЕНЯ – для учнів 5 –7 класів;
БОБРИК – для учнів 8 – 9 класів;
БОБЕР – для учнів 10-11 класів.
Конкурс проводиться в листопаді одночасно в усіх регіонах України за відповідними завданнями для кожної вікової групи.
Учасникам пропонуються завдання двох типів:
1. Тестові завдання. До них додаються чотири варіанти відповіді, з яких потрібно вибрати правильний.
2. Інтерактивні завдання. Отримати правильний результат можна лише при виконанні відповідної послідовності операцій на комп’ютері.

Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана учасником. Кожен учасник має початкову суму 30 балів. У кожній віковій групі пропонується по 30 завдань (10 – по 3 бали, 10 – по 4 бали, 10 – по 5 балів). За неправильну відповідь від загальної суми віднімається 1 бал, відсутність відповіді оцінюється в 0 балів. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 150.

Подготовка до конкурсу «Бобер»:
завдання та розв'язки